Megoldásra vár

Vizes lyuk

A belső Pesti úton a kerékpáros nyomvonalon van egy hatalmas kátyú a vízművek fedlap mellett. Emiatt nagyot dob a bringáson a fedlap, ha véletlenül ráhajt. A kerülgetés sem veszélytelen, mert a parkoló kocsik miatt csak az egyik oldala járható az útnak, de azon az oldalon mindkét irányból jöhetnek autók.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 159

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ismert, akkor ideje lenne tenni valamit, mert erre a szakaszra évek óta csak ígérgetik a javítást.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú(k)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Futórózsa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére