Megoldott

Nissan Vanette Pesterzsébet

Anonim Járókelő

Régóta itt áll, a gumijai eresztenek, kérjük az Önkormányzatot, hogy nézzen utána.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Vágóhíd u. 44

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték végre.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom megoldásra vár.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a közterület-felügyelők a szükséges intézkedéseket a helyszínen megtették.

    Köszönjük bejelentését!

    Tisztelettel,

    Puskás Péter Pál
    osztályvezető nevében eljár
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére