Megoldott

Galambpiszok és fokozódó csótányhelyzet

Anonim Járókelő

Éjszaka komoly csótányinvázió figyelhető meg a Készenléti Rendőrség garázsa körül. A legérintettebb rész a Garam és a Bessenyei utcák által határolt szakasz a Hegedűs Gyula utcán, ahol éjszaka ömlenek a csótányok a járda és az épület fala közötti résből teljes utcahosszon, ahol éjjelente a csótányok jóízűen lakmároznak a mindent elborító galambpiszokból, de a Garam utcai kerítés mentén is bőven akadnak csótányok. Mind a galambpiszok, mind a csótányhelyzet súrolja a közegészségügyi kockázat határait, ezért a környékbeli lakók nevében kérünk tisztelettel egy galamb- és csótányirtást/megelőzést az épület körül.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 72

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Az Ön által bejelentett helyszínen a csótányirtás a Közszolgáltató Zrt. elvégezte.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat!

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    ___
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "mindent belepő galambpiszok és fokozódó csótányhelyzet a Készenléti Rendőrség körül"-ról "Galambpiszok és fokozódó csótányhelyzet"-ra.

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dévai utca 26. pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dévai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres betonládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére