Megoldott

2004-es piros RENAULT THALIA a Pannonhalmi úton

Anonim Járókelő

2004-es piros RENAULT THALIA parkol a Pannonhalmi út 35. előtt. A műszakija 2020.11.28-án járt le.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 35

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00106926

    Az 2022. augusztus 08. és szeptember 17. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított bejelentésével kapcsolatosan mellékletben m
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Fiesta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Focus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére