Megoldott

1979-es fehér Skoda lejárt műszakival a füvön

Anonim Járókelő

1979-es fehér Skoda 105 S parkol szabálytalanul a járdán a Botfalu utca 3-nál legalább 2022 áprilisa óta, a Google Térképen is fent van a Street view képen a füvön. A műszakija 2020.01.15-én járt le.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Botfalu u. 3

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00106923

    Az 2022. augusztus 08. és szeptember 17. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított bejelentésével kapcsolatosan mellékletben m
    ...
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd megpròbàlom szerintem màr a kutyàt sem èrdekli.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Vince: cetlizd meg a telefonszámoddal, hátha...
  • Csiszàr Vince hozzászólt a bejelentéshez.

    Kàr èrte.
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    De öttel minimum :) igen, kalandos lehetett :)
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Fiatalabb lehet kb egy 10 essel.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az mit jelent, Norbert? Fiatalabb, vagy idősebb? Kalandos élete volt az autónak? :)
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez csak papiron lesz 79-es... :D
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Toledo

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Nagykikinda köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Nagykikinda köz (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére