Megoldásra vár

Lógó forgalmi lámpa Koszorúslány utca

Lógó forgalmi lámpa a Koszorúslány utcában a Budapest One irodaház garázs bejáratánál. Remélem, nem esik a járókelők fejére.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Alsó Beregszász út - busz pályaudvar gyalogos-átkelőhely csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Ti...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére