Válaszra vár

Graffitis, koszos közműszekrény

FRISSÍTÉS 2022.08.15:
Magyar Telekom válasza:

"Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem."

---

Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 80

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, tisztítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.15: Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem." --- Kérem, tisztítsák meg!"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Firkás elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    0102-Szilágyi Dezső tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére