Megoldásra vár

Elhagyott újságosbódé

Ez az újságosbódé már több éve (a Street View szerint 2014 körül) bezárt, és semmi jel nincs az újranyitására. Kérem, bontsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér 11

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Gyöngyösi Máté Úr!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00106888 számú bejelentését, amelyben arról tájékoztatott, hogy a Budapest XI. kerület Kosztolányi Dezső tér 11. szám előtti újságos
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 84042 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztály
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott fabódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére