Válaszra vár

Hiányzó aszfalt

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.08.10.

Zuglói Zrt. válasza:
"Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a tárgyi cím nem azonosítható. Feltehetőleg közmű munka része lehet, így javasoljuk a Polgármesteri Hivatal Főmérnökségét megkeresni az ügyben. Kérjük a tájékoztatásunk szíves tudomásul vételét!"
---------------------------
Már közel 1 éve hiányzik egy 2x2 méteres darab a járdán az aszfaltból.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zsálya utca

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Már közel 1 éve hiányzik egy 2x2 méteres darab a járdán az aszfaltból."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.10. Zuglói Zrt. válasza: "Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a tárgyi cím nem azonosítható. Feltehetőleg közmű munka része lehet, így javasoljuk a Polgármesteri Hivatal Főmérnökségét megkeresni az üg...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

    Városüzemeltetési Osztály

    Cím: 1145 Budapest, Pétervárad u. 11-17.

    Web: www.zugloizrt.hu
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére