Válaszra vár

Funkciót vesztett oszlop

Valószínű elektromos hálózatban/közvilágításban játszott szerepet. Most csak van....
Kérem újragondolását, szükség van-e rá.
Intézkedést megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vizafogó u. 2-4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére