Megoldásra vár

Újra kitört poller

Anonim Járókelő

A korábbi bejelentés (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/95861/hianyzo-poller) szerinti helyen sajnos megint kitörtek egy pollert, így a zsákutca elvesztette zsákutca jellegét. Kérem javítani, illetve lehet, hogy valami tartósabb megoldást is alkalmazni kéne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Utász u. 1

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A parkolásgátló oszlop helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére