Válaszra vár

Hétvégi hangos zene - Perem,Kabin,Wasser irányból

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő munkatársak,
Hétvégente elképesztően hangos zene jön a Népsziget felől, korábban a Kabin és a Perem nevű helyeken láttam Dj pultot, de a Facebookon nyilvánosan elérhető események között a Kabin rak fel minden hétvégére Dj-vel hirdetett rendezvényt.
A probléma az lenne, hogy ilyenkor hajnalig mélydübörgős hangos disco zene hallatszik a lakópark felé, ami a Váci úton van. Ablakok bezárása sem segít, mert éjjel a zaj máshogy terjed és hajnal 3-4 óráig képtelenség nyugodtan pihenni. Az lenne a kérdésem, kihez lehetne fordulni, hogy bizonyos hangerőn felül ne tartsanak táncolós-zenés éjszakát a helyen, és ne minden hétvégén csak eseti jelleggel? Hogyan és kinek lehetne ezt jelenteni? Köszönöm előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népsziget út 727

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Budapest 47.562893, 19.071905, 1044 Magyarország (47.56265831, 19.07143551, 16)"-ról "Budapest, Népsziget út 727, 1138 Magyarország (47.56239044, 19.0711351, 16)"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Otthagyott korlátelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Lőwy Izsák utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Utcanévtábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Csíksomlyó utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére