Válaszra vár

Erzsébet körút 14.

Ez a kis városképi csoda az Erzsébet körút 14. előtt erősíti a körút "nívóját", ha esetleg volna rá mód, hogy a tulajdonost megkérjük az eltávolítására, azt megköszönném.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 14

Hozzászólások

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 84238 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztálya részére.

    Tisz
    ...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Erzsébet krt. 14, 1171 Magyarország (47.46790870, 19.29897220, 16)"-ról "Budapest, Erzsébet krt. 14, 1073 Magyarország (47.498889, 19.069552, 16)"-ra.

  • K. Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá, tényleg, de már nem tudom javítani.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A térképjelölő kicsit rossz helyen van
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott fabódé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére