Megoldásra vár

Nyomvályú a buszmegállóban

Mióta a buszok ismét nem a villamosmegállóban állnak meg, a Karolina út irányú Kosztolányi Dezső tér buszmegállóban hatalmas nyomvályúk alakultak ki az úton, és a kerékpársáv felfestése is lekopott. Kérem, javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 73

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére