Válaszra vár

Graffitis közműszekrény

Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fadrusz u. 15b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Bardócz Csaba!
    Tájékoztatjuk, hogy emi-7013821-20220808122521820 iktatószámon - jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve - megkeresését teljes körűen rögzítettük elektronikus nyilvántart
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Firkás elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    0102-Szilágyi Dezső tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rongált elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére