Megoldásra vár

Elfordult tábla

Tisztelt Budapest Közút!
A tábla jelenleg az épület felé néz.
Kérem helyreállítását, köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rozmaring u. 5

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A kereszteződés forgalmi rendjét felülvizsgáltuk, melynek eredményeként a bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla megszüntetésére a szükséges intézk
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére