Válaszra vár

Megsüllyedt fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Hamzsabégi út - Karolina út találkozásánál a fedlap megsüllyedt, illetve mellette az úttesten egy pukli alakult ki.
Kérem a fedlap vagy úttest javítását, ami a szintbeli eltérést okozza.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karolina út 72

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltömődött lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedelek a Hamzsabégi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kelenföldi autóbuszgarázs (kapu) (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére