Válaszra vár

Elferdült fedlap

Tisztelt Budapest Közút!
A Karolina út és Bartók Béla út találkozásánál, az átkelőnél a fedlap elfordult, és így megsüllyedt/kiáll a járdából.
Lehetőségük szerint kérem hozzák színtbe.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest Karolina út

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére