Válaszra vár

Kiszáradt fa

Tisztelt Önkormányzat!
Az Ercsi út elején található fa teljesen kiszáradt.
Kérem lehetőségük szerint pótolni egy új egészséges fával.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ercsi út 1

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fasorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére