Válaszra vár

Oszlopmerevítő

Anonim Járókelő

Régi rozsdás, graffitis oszlopmerevítő.
A fa kérgét súrolva, a közműoszlop tetejét fogja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 139

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos vezetékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fenyes Peter
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szabadföld út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált, koszos elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászai Mari tér (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó drótok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére