Válaszra vár

Törött pad

Anonim Járókelő

Törött pad a játszótér melett

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 47

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fasorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére