Válaszra vár

Elhagyott lejárt műszaki érvényességű autó

Anonim Járókelő

Ulászló utca 11. előtt már több mint egy éve ugyanezen a helyen "parkoló", láthatóan használaton kívüli gépjármű műszaki érvényessége 2022. májusában lejárt. Rendszáma: HVR-846.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ulászló u. 11

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2001-es kék CHRYSLER a Pannonhalmi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére