Megoldásra vár

Sérült, rongált jelzőlámpa

Anonim Járókelő

A Sibrik Miklós út, Harmat utcai csomópontnál a jelzőlámpa test burkolatát megrongálták.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sibrik Miklós út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Az illetékes válasza alapján a hiba javítását megrendelte. Ilyenkor "Megoldásra vár" kategóriába kerül a bejelentés.
    Türelmedet kérjük!
    A Járókelő csapatának nevében: Zsófi
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sérült, rongált jelzőlámpa még nincs folyamatban. Nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelzőlámpának a hibát még nincs még elhárítása. Nincs változás
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Sérült rongált jelzőlámpa a Sibrik Miklós út, Harmat utca csomópontnál"-ról "Sérült, rongált jelzőlámpa"-ra.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a X. Sibrik Miklós út - Harmat utca csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétesett tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: Budapest Közút
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére