Válaszra vár

Elkoptak :)

Elkoptak a zebrák a Kikötő utca Széchenyi utca kereszteződésben

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Széchenyi István u. 85

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére