Megoldásra vár

30-as zóna kezdete tábla hiányzik

Előfordulhat hogy valahol benne van a bokorbban, de nem találtam, úgyhogy föltehetően ha van is a helyszínen ilyen 30-as zóna tábla, akkor az nem látszik megfelelően.
Kérem a 30-as zóna kezdete tábla szíves pótlását, vagy láthatóvá tételét.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rädda Barnen u. 18

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtesszük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mail: bu
    ...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére