Megoldott

Kátyú a kereszteződésben

Anonim Járókelő

A Budapest, XVI. ker. Bökényföldi és Újszász utak kereszteződésében több felni gyilkos kátyú található.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Bökényföldi út 52

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Budapest XVI. ker. Bökényföldi és Újszász utak kereszteződése."-ról "Kátyú a kereszteződésben"-ra.

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú folyam a forgalmas utcasarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon rossz útburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: X Csaba
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús, repedezett útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére