Megoldott

Elkoptak

Elkoptak a zebrák a Táncsis Mihály utca és a Széchenyi István utca kereszteződésben

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 108

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra és megcsinálták. Köszi
  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Valahogy sikerült lefesteni. Köszi
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy az Ön által megjelölt helyszínen lévő burkolati jeleket az ezévi fenntartási programunkban szerepeltetjük.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére