Válaszra vár

Kelenföld szelektív hulladékgyűjtők roncs állapotban

Kelenföld 4-es metró és vasútállomás aluljárójában a szelektív hulladékgyűjtők roncs állapotban vannak. A BKV és az FKF letagadja őket, nem érdekli őket a probléma. Korábban a https://jarokelo.hu/56830 és https://jarokelo.hu/93225 bejelentésekben volt már jelezve a probléma, hogy borzasztó állapotban vannak és hogy egyébként sincs értelme szelektív kukákat kihelyezni, ha úgy sincsenek külön kezelve a hulladékok. Kérem az illetékest, hogy újítsa fel az edényeket, mert szétesnek, eltörnek, rozsdásak, koszosak, a fal is szennyezett és össze van karcolva az edények tetejének az emelésének hatására.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kuka helye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefóliázott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére