Megoldott

BAH-csomópont Jagelló út szemét

FRISSÍTÉS: 2022.08.08.
XII. önkormányzati válasz:
"
Köszönettel vettük megkeresését, javasolom az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni."

------------------------
A BAH-csomópontnál a Jagelló út 1-gyel szemben szemét a parkban. Közel az Eötvös Loránd szoborhoz.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Jagelló út 1-3

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították.
    Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A BAH-csomópontnál a Jagelló út 1-gyel szemben szemét a parkban. Közel az Eötvös Loránd szoborhoz."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.08.08. XII. önkormányzati válasz: " Köszönettel vettük megkeresését, javasolom az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni." ------------------------ A BAH-csomópontnál a Jagelló út 1-gyel szemben szem...

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, javasolom az illetékes Főkert Zrt-t megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nyitott szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsorduló kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambürülék mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére