Megoldott

Kátyúk végig az úton szinte mindenütt

Az Erzsébet királyné útja és a Szőnyi út között szinte folyamatosan kátyúk vannak mindenütt ráadásul az oldalt parkolt auót miatt épp elfér kettő autó egymás mellett de ha még a kátyúkat kell kerülgetni életveszélyes erre menni.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A BKK nem igérte az út felújítását de folyamatos ellenőrzését és javítását igen így véleményem szerint megoldottnak tekinthető.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi útszakasz állapota Társaságunk előtt is ismert. A burkolat repedezett, elhasználódott, de balesetveszélyes kátyúk nem találhatók rajta. Útellenőri Szolgálatunk az üzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (10664)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére