Megoldott

Halomban áll a szemét a Golgota park oldalában

Tisztelt JGK Kft!

A mellékelt képek mutatják, hogy a Golgota psrk oldalában (teljes hosszban) több zsáknyi szemét tslálható.
Kérjük szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, 1089 Budapest

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A JGK Zrt. Városüzemeltetési Igazgatóság munkatársai elszállították az illegálisan kihelyezett hulladékokat.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes aljnövényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    0818-Ludovika tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes a Korányi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos és homokos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére