Válaszra vár

Benőtt bokrok a kerékpárúton

Anonim Járókelő

Hetek óta benőtt bokrok a kerékpárúton a Bem rakparton a Batthyányi tér és Margit-híd közötti szakaszon - miért kell ezt külön jelezni a főváros legforgalmasabb kerékpárútján...? Az kerékpárút szélességének negyedet elfoglaljak a bokrok. Több helyen a bokrok alatt csúszós levéltörmelék! Rendkívül balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 37

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére