Válaszra vár

dudálás

Egy minapi cikk is foglalkozik vele:
https://telex.hu/video/2022/06/25/busz-astoria-kozlekedesi-lampa-konfliktus-bkk

Ennek kapcsán eszembe jutott egy kérdés, ha végig a Kálvintol kitáblázzák a BKK táblával, hogy oda nem hajthat senki, akkor kb. az egyetem kapujával egy vonalban miért jelzik, hogy véget ér a BKK sáv, ráadásul meg is van szaggatva a csík, vagyis joggal sorolhat át jobbra a jóhiszemű autós, aki figyeli a besorolás jelzőt. Aztán persze ott az ekkor valójában nem oda illő közlekedési lámpa és egy a korábbi besorolásinak ellentmondó újabb BKK felirat az aszfalton. A szándék jó, de szerintem nem sikerült igazán jól a megvalósítás.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 4a

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Boldizsár Ákos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére