Válaszra vár

Astorián gyalogosátkelőhely felfestése erősen elkopott

Az Astorián a Károly körút első gyalogosátkelőhelyének felfestése szinte teljesen elkopott, alig látható. Tekintettel arra, hogy a Rákóczi útról a Deák tér felé kanyarodó forgalom igen erős és a gyalogosforgalom a villamosmegálló irányába is kiemelkedő az útburkolati felfestés kopottsága fokozottan balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére