Megoldott

Lassan nem látható, korlátozott 30-as övezet tábla

Anonim Járókelő

Jó estét kívánok, elnézést a munka zavarásért a Szövőszék utca 2 jobbra bejáratánál található korlátozott, 30-as övezet közúti tábla lassan nem lesz látható. Kérem közúti tábla cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szövőszék u. 2

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szövőszék utca 2 jobbra bejáratánál közúti tábla cseréje megtörtént. Megoldva
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Szövőszék utca 2 jobbra bejáratánál közúti tábla cseréje megtörtént. Megoldva
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hali Otocolobus Manul, hát, közúti tábla jelzését mértékben lassan kifakitja a nap maga a korlátozott 30-as övezet tábláját, ami eddig nem volt semmi gond, más néhány éven belül el kezdte kifakitani a...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezen mi nem látható???
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Csőkorlát fal mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Népliget (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Poller buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kada utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult jelzőtáblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére