Megoldott

Kidöntötték az egyenes növekedést segítő karókat

Anonim Járókelő

A 3. Ker. Árpád fejedelem útja 69. sz. ház előtt a főút mellett , az ültetett fiatal fa mellől kidöntötték az egyenes növekedést segítő karókat

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 69

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a kidőlt támrudakat elszállították.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106601/kidontottek-az-egyenes-novekedest-segito-karokat
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fölösleges, kidőlt fatámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fák visszavágása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére