Megoldott

Kátyú az úton

Kátyú van az út közepén és az aknafedlap körül.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A július 30.-ai levelet tegnap kaptuk meg a Zuglói városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.-től.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu !

    Levelükre válaszolva tájékoztatjuk Önöket, hogy a XIV. Rákos tér - Szőnyi út úthibát kijavíttattuk. Köszönjük a bejelentő szíves türelmét és megértését!

    Budapest, 2016.július...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (10660)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Tisztelt Levélíró!

    A BKK egyeztetet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kifogásolt úthiba területe a Budapest XIV. ker. Zugló Önkormányzatának kezelésében, illetve a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. üzemeltetésében van.

    Üdvözlettel:

    Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (10660)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére