Megoldott

Nyugati tér 9. járdára lógó faágak

A Nyugati tér 9. előtt a járdára lógnak a faágak. Kb. egy 140 centis ember tud alatta elmenni. Ez a járdaszakasz vezet az M3 metrópótló busz megállójától a gyalogos aluljáróhoz, ahol át lehet szállni pl. a 4-6-os villamosra. Kérem az illetékest, hogy vágja vissza az ágakat. A mellékelt kép a Google Street View-tól van 2019-ből. Csúcsidőben épp elég volt a tömegben az embereket és az ágakat kerülgetni, nem volt lehetőség képet készíteni.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a gallyazás
  • Németh Gábor visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a munkát munkatársaink beütemezték, elvégzéséig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106595/nyugati-ter-9-jardara-logo-faagak
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    facsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fa körüli rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére