Válaszra vár

Öntözőrendszer van, de minek??

Keleti pályaudvar melletti parkolóban számos csepegtető cső van lefektetve, viszont láthatóan nem használják azokat. Vagy mert nincs pénz vízre vagy mert nincs pénz karbantartásra. Viszont akkor kár volt drága pénzen telepíteni azt. Végülis történelmi aszály van... Minek is öntöznénk a városi parkokat? Elkeserítő látvány!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Keleti pályaudvar M

Hozzászólások

  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyálkás zöld víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. János Pál pápa tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére