Válaszra vár

6V végállomás indításjelző nem működik

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek,

A Móricz Zsigmond körtér 6V végállomás indításjelző iránymutatója szerencsére egy ideje újra működik, viszont a visszaszámláló jó ideje nem. /hogy mikor indul a villamos ténylegesen/

Várható a javítás?

Ha nem javítják, nem terveznek itt a végállomáson inkább egy "Futár" kijelzőt elhelyezni? - azon több információt is közölni lehetne.. /sok utas még nem használja az utazási appokat/

Foto:2022-08-02 délután

Budapest, Móricz Zsigmond körtér

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 17

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2022-ben engem már sok olyannal lepett meg a bkv/bkk, amit már nem is vártam, szóval talán most! ;)

    Egy példa:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/49605/hianyzo-utastajekoztatas
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismerve a BKK-t, szerintem tíz év múlva se.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán idén megoldódik... ;)
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Móricz Zsigmond körtér 7, 1114 Hungary (47.47716890, 19.04759330, 16)"-ról "Budapest, Móricz Zsigmond körtér 17, 1111 Magyarország (47.47762574, 19.04843015, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "6V végállomás indításjelző nem működik rendesen"-ról "6V végállomás indításjelző nem működik"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mocsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére