Megoldott

Megint nincs üveg

FRISSÍTÉS: 2022.09.13. Járókelő jelzése:
"Sajnos ugyanúgy hiányzik az üveg az ajtóból."

Megint hiányzik a fülke üveg oldala.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 149

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Megint hiányzik a fülke üveg oldala."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.09.13. Járókelő jelzése: "Sajnos ugyanúgy hiányzik az üveg az ajtóból." Megint hiányzik a fülke üveg oldala."-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ugyanúgy hiányzik az üveg az ajtóból.
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vérmező út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére