Megoldott

Elhagyott bubi

Tisztelt BKK!

A Szépvölgyi út HÉV-állomás melletti parkban hetek (hónapok?) óta kallódik egy elhagyott bubi kerékpár. Nincs rendszerük, ami ezt jelezte volna?

Kérem, szíveskedjenek összeszedni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 47

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott, bár ki tudja, ki vitte el.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0038679-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106498

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk karbantartóink, logisztikai partnerünk fe...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Beolvadt a bokrokba, és nem találták meg. :D
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Elmaradt fejlesztések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére