Megoldott

Felújítás

Anonim Járókelő

Feltúrták a bringautat, és egyfelől félbehagyták, másfelől nem jelölik rendesen, hogy felujitás alatt van

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavítottàk, köszi
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére