Megoldott

Veszélyesen álló jelzőtábla

A Király utca - Székely Mihály utca sarkán lévő jelzőtábla kidőlni készül.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Székely Mihály u. 4

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bábel Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla helyre lett állítva.
    Köszönöm a közbenjárást!
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bábel Mihály hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper. Kösziönöm a gyors intézkedést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bábel Mihály bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére