Megoldott

Lyukas aknafedél a buszmegállóban

Anonim Járókelő

A képen látható aknafedélen csúnya és balesetveszélyes lyukak éktelenkednek.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Horváth Mihály u. 1

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték az aknafedelet, lezárható a ticket, Köszönöm!
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fülke üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó drót

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    II. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megsüllyedt fedlappár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére