Válaszra vár

Járdán hagyott zöldhulladék

Letörött és itthagyok ágak...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 76a

Hozzászólások

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    Az alábbiakról tudom tájékoztatni:

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerüle
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Panel Panni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Konténer régóta ott van

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Tihany utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkban hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére