Megoldatlan

Szétparkolt sétáló övezet

A templom mögötti park egy részét parkolónak használják.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Pethő Sándor square

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Magánterületen parkolnak.
  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Fernandez Turucz Lopez Benjamin Úr!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címet az önkormányzati rendészek ellenőrizték.
    A nevezett helyen várakozó autók az iskolai intézmény elkerített területén bel...
  • VI. kerület Rendészeti Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    Ügyfelünk!
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elesett sarok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás forgalomtól elzárt területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    leparkolt kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére