Megoldásra vár

Suzuki Swift

Anonim Járókelő

A XX. kerületben, a Klapka utca 85. előtt több hete áll egy elhagyott rendszám nélküli szürke Suzuki Swift.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Klapka u. 85

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az elszállítási folyamat elindítva.

    Üdvözlettel:

    XX. kerületi Rendvédelmi Osztály ügyelete

    ________________________________
    Feladó: Jarokelo.hu
    Elküldve: 2022. augusztus 1., hé
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére