Válaszra vár

Madártetem

Anonim Járókelő

Egy madártetem hever a bicikliút mellett, a bokrok tövében. A Moszkva sétány mellett, a Mártír emlékműtől valamivel északra.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő u. 3a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is ott van. Az eltelt bő egy hónap miatt már erősen bomló állapotban.
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dévai utca 26. pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Dévai utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Madártetem a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres betonládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére