Megoldott

Szemétdomb

VII kerület Rottenbiller utca Jósika utca sarkán egy nagyobb szemétdomb van.
Tiszlet FKF kérnék a terület megtisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 49

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért az illegálisan kihelyezett hulladék elszállítása nem Társaságunk illet
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött szemetesek

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Több zsák sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére